Szkolenia – Starnawska & Boleńska Nieruchomości

„… ludzie wcale nie są problemem, jaki czeka na rozwiązanie, lecz potencjałem czekającym na rozwój” F. Laloux

Nazywam się Jolanta Starnawska i od kilkunastu lat zawodowo zajmuję się branżą rynku nieruchomości. Swoją przygodę z nieruchomościami zaczynałam od stanowiska asystentki pośrednika. Połknęłam bakcyla i nieruchomości aż do dzisiaj zawładnęły całym moim życiem zawodowym. Obecnie jestem przede wszystkim przedsiębiorcą, trenerem mentalnym (absolwentka Akademii Trenerów Mentalnych Jakub B. Bączka) i pośrednikiem.

Miałam szczęście trafić na swojej drodze zawodowej na wyjątkowych fachowców, od których uczyłam się warsztatu merytorycznego oraz nabywałam wiedzy praktycznej. Zdałam egzamin państwowy, zdobywając licencję nr 4855 – to był przełomowy moment w moim postrzeganiu zawodu pośrednika i sposobie pracy. Pracując dla mniejszych organizacji, a następnie dla tzw. sieciówek, miałam okazję dotknąć materii zawodu niemalże z każdej perspektywy. To doświadczenie dzisiaj jest moim największym potencjałem, który rozwijam wraz z moją wspólniczką w naszej firmie Starnawska.pl Nieruchomości od 2011 roku. Nasza firma w 2019 roku została laureatem nagrody Lider Nieruchomości Województwa Pomorskiego.

Dzięki moim ciągłym spotkaniom edukacyjnym z pośrednikami i innymi specjalistami mogę powiedzieć o tym, jak pracuję, a tym samym otrzymać w zamian ogrom wiedzy, która jest absolutną wartością dodaną.

Jako trenerka realizuję projekty zarówno indywidualne, jak i grupowe – warsztaty rozwojowe, szkolenia branżowe, sesje treningu mentalnego, prelekcje.

Ty decydujesz, czego potrzebujesz, a moim zadaniem jest dostosowanie zajęć do Twoich potrzeb.

W firmie Starnawska & Boleńska Nieruchomości pracujemy w myśl zasady „Twoje potrzeby są naszym priorytetem”.