O nas

Lider to przede wszystkim zobowiązanie

Jako marka rozpoznawalna już nie tylko lokalnie zajmujemy się głównie obsługą klientów, którzy powierzają nam swoje majątki ulokowane w nieruchomościach. Jednak to nie nieruchomości są dla nas priorytetem, ale klienci i ich potrzeby związane ze sprzedażą czy kupnem nieruchomości. Budujemy relacje z klientami i w oparciu o nie realizujemy swoje zadania, zachowując najwyższe standardy. Nasze hasło brzmi: „Twoje potrzeby są naszym priorytetem”.

„Jestem bardzo wdzięczna paniom Jolancie i Patrycji. Bardzo pomogły mi w wynajęciu mieszkania. Transakcja została przeprowadzona w sposób błyskawiczny. Sprawy, które stanowiły dla mnie przeszkody nie do pokonania, były dla nich błahostką. Przy tym wszystko odbyło się w bardzo miłej i życzliwej atmosferze, pozwalającej na zbudowanie zaufania miedzy dwiema stronami umowy.”

klientka Magdalena

Zespół
Aleksandra Kiedyk

Asystentka zarządu

 

Telefon: 795-579-585

E-mail: sekretariat@starnawska.pl

Dariusz Stanik

„… mieliśmy przyjemność współpracować z Panem Darkiem. Poza osiągnięciem zamierzonego celu, z poniesieniem niższych kosztów niż wydawało się na początku, usłyszeliśmy odpowiedzi na wiele istotnych pytań, których konieczności zadania nie byliśmy nawet świadomi. Bardzo sobie cenimy kompleksowość usługi począwszy od identyfikacji potrzeb do weryfikacji zapisów umowy notarialnej.” Klient Pan Wojtek

O sobie: Prywatnie miłośnik podróży.

Telefon: 795-577-537

E-mail: dstanik@starnawska.pl

Katarzyna Kawka

O sobie: Jestem Gdańszczanką mieszkającą w Gdyni:) Posiadam 10 letnie doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta. Szukanie domu dla mojej rodziny spowodowało, że rynek nieruchomości stał się moją nową pasją. Zdobyłam licencję zawodową Pośrednika w obrocie Nieruchomościami ( nr licencji 26534) i z pełnym zaangażowaniem działam na rynku Trójmiejskim. Dla mnie każda nieruchomość jest wyjątkowa a usługi oferowane klientom dobrane do ich indywidualnych potrzeb. Zależy mi na tym aby wspierać klientów w drodze po ich marzenia. Zapraszam do współpracy:) Prywatnie: mama Jasia i Poli, coach ICF, miłośniczka kit’e i jogi kundalini.

Telefon532843661
E-mail: kkawka@starnawska.pl
Anna Jankowska

„Niesamowite i szybkie rezultaty (sprzedaż w ciągu 2 tygodni od podpisania umowy z biurem). Profesjonalne podejście do klienta. Transparentna umowa (kompleksowa, klarowna, czytelna). …” „…Współpracowaliśmy z Panią Anną Jankowską i jesteśmy pod wielkim wrażeniem jej kompetencji, zaangażowania i profesjonalizmu….” Klientka Pani Kamila

O sobie: Praca w nieruchomościach sprawia mi dużą przyjemność, poza nimi interesuję się sportem – lubię nurkować i ćwiczyć jogę .

Telefon: 733-875-566

E-mail: ajankowska@starnawska.pl

Dagmara Wegner

O sobie: Połączenie zamiłowania do sztuki, wystroju wnętrz z techniczną wiedzą i przyjemnością płynącą z kontaktów międzyludzkich, pozwala mi szczerze
przyznać, że pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest moją nie tylko
pracą, ale i pasją. Jestem urodzoną Gdańszczanką od lat związaną z piękną słoneczną Italią, więc w mojej ofercie zazwyczaj znajdują się nieruchomości zarówno ze Starej Oliwy, jak i z włoskich Alp. Ponieważ spełnianie marzeń daje mi ogrom radości, zawsze jestem gotowa znaleźć nieruchomość, która z pozoru mogłaby wydawać się jedynie życzeniem.

Telefon530219427
E-mail: dwegner@starnawska.pl
Krzysztof Konefał

„Chcielibyśmy bardzo podziękować Panu Krzysztofowi- dzięki niemu udało się sprzedać mieszkanie w krótkim czasie i za bardzo zadowalającą stawkę. Pełen profesjonalizm i zdjęcie z barków wszelkich formalności. Mimo niechęci do powierzenia mieszkania pośrednikowi, zaufaliśmy i ani razu nie pożałowaliśmy swojej decyzji. Polecamy i jeśli przyjdzie nam skorzystać jeszcze raz z biura pośrednictwa to wrócimy na pewno :). Klientka Pani Małgorzata R.

O sobie: Moją wielką pasją są Gdańskie nieruchomości mieszkaniowe i komercyjne. W pracy satysfakcję klienta zawsze przedkładam na pierwsze miejsce, starając się łączyć swoją wiedzę i zamiłowania. Poza nieruchomościami interesuje się nowymi technologiami i sportem – najbardziej tymi z nutą adrenaliny.

Telefon: 532-843-676

E-mail: kkonefal@starnawska.pl

Izabela Janik
O sobie: W nieruchomościach pracuję od 17 lat. Pragnę pomagać ludziom, zajmuję się sprzedażą nieruchomości gruntowych i mieszkaniowych. Każda transakcja dla mnie to misja, która daje dużo satysfakcji.

Telefon: 577-316-688

E-mail: ijanik@starnawska.pl

Iwona Stępińska

O sobie: Pośrednik z wieloletnim doświadczeniem, który stawia na rozwój, jakość i profesjonalizm. Praca jest moją pasją, uwielbiam kontakt z ludźmi. Do każdego powierzonego zlecenia podchodzę nieszablonowo, starając się jak najlepiej spełnić oczekiwania klienta. W wolnych chwilach uwielbiam aktywnie spędzać czas, kocham naturę i zwierzęta.

Telefon530-521-572

E-mail: istepinska@starnawska.pl

Katarzyna Kaszuba

O sobie

„W 2022 roku swoje życie prywatne i zawodowe związałam z Trójmiastem. Zawód pośrednika w obrocie nieruchomościami idealnie wpisuje się w moje zainteresowania. Jestem osobą energiczną i kocham kontakt z ludźmi. Ponadto biegle posługuję się językiem angielskim, co sprawia, że mogę pomóc znaleźć wymarzoną nieruchomość również obcokrajowcom. Pasjonuję się fotografią portretową i przyrody. Uwielbiam spontaniczne wypady weekendowe. Kocham zwierzęta, w szczególności psy. Jestem fanką reprezentacji Polski w piłce siatkowej.”

„I decided to start living both my private and professional life in Tri-city in 2022. The profession of a real estate agent matches my interests perfectly. I am an energetic and sociable person. Moreover, I am fluent in English, which makes me able to help foreigners find their dream property as well. I am passionate about portrait and nature photography. I am keen on spontaneous weekend trips. I love animals, especially dogs. I am a fan of the Polish national volleyball team.”

Telefon: 668-305-552

E-mail: kkaszuba@starnawska.pl

Agata Magdziarz
O sobie: Od początku kariery zawodowej odpowiedzialna była za współpracę z wiodącymi sieciami handlowymi w Polsce, w obszarze home & garden. Posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z kontrahentami zagranicznymi. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Leona Koźmińskiego, na kierunku Zarządzanie procesowe. Od 10 lat aktywnie inwestuje na rynku trójmiejskich nieruchomości segmentu premium. Miłośniczka dobrego designu, z pasją do projektowania wnętrz i home stagingu. Typ poszukiwacza i organizatora, lubi działać kreatywnie. W wolnych chwilach podróżuje, uwielbia śpiewać.
Telefon: 530-482-592 E-mail: amagdziarz@starnawska.pl
Opinie klientów
Katarzyna Kawka

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Katarzyną Kawka z agencji Starnawska&Boleńska Nieruchomości. Cały proces wynajmu mojego mieszkania przebiegł niezwykle sprawnie i skutecznie. Co dla…

Ewa Rostankowska

Witam. Chciałam bardzo podziękować za przeprowadzoną transakcję sprzedaży i kupna nieruchomości. Wielkie podziękowania dla Pani Iwony Stępińskiej, która wykazała się wielką cierpliwością, empatią i profesjonalizmem.…

Polecam biuro – profesjonaliści w pełnym tego słowa znaczeniu. Mało jest obecnie takich agencji. Szczególnie podziękowania dla Pani Agnieszki Szczeckiej za pomoc w poszukiwaniach naszego…

Współpraca z panią Julią Jarmułą z biura Starnawska była bardzo profesjonalna, a kontakt niezwykle sprawny, rzeczowy, a także przyjazny oraz sympatyczny. Pani Julia to przede…

Serdecznie dziękuję pani Patrycji za szybką i sprawną sprzedaż mieszkania. Od samego początku było wszystko profesjonalnie zorganizowane. Sesja zdjęciowa mieszkania przeprowadzona została w błyskawicznym tempie…

Nasi Partnerzy
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image