Napisz nieruchomosci@starnawska.pl Zadzwoń 58 620 17 12

Gdańsk Stare Miasto - TORUŃSKA

Zapytaj o ofertę

Doskonała inwestycja - pod wynajem długo i krótko terminowy.

Budynek o charakterze mieszkaniowo-usługowym posiada łącznie 9 lokali mieszkalnych oraz 2 lokale usługowe. Zaprojektowany z dbałością o estetykę i wysoką jakość materiałów wykończeniowych. Nawiązujący do gdańskiej architektury, zarówno formą jak i kolorystyką.

W budynku dostępna będzie hala garażowa z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi, które są uwzględnione w cenie mieszkania. Dla wygody mieszkańców dostępna będzie cichobieżna winda.

Doskonała lokalizacja  w samym sercu Gdańska - Śródmieściu, malowniczo położonym nad rzeką Motławą. Bliskość Starego Miasta oraz sąsiedztwo nowych stylowych kamienic sprawia, że jest to wyjątkowe miejsce do zamieszkania.

Dodatkowym atutem jest bliskość transportu miejskiego ( zaledwie 10 minut spacerkiem do stacji SKM ), dzięki czemu miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem.


Odbiór lokalu przewidziany na II kwartał 2019 roku.

 

Zgłoś ofertę

Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem Danych Osobowych jest Starnawska.pl Nieruchomości z siedzibą w Gdyni (81-509), ul. Bytomska 14/1. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu przetwarzania przesłanego zapytania oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności.