Napisz nieruchomosci@starnawska.pl Zadzwoń 58 620 17 12

Gdynia Grabówek KAPITAŃSKA

Zapytaj o ofertę

Kapitańska 2 - kameralny, nowoczesny budynek na granicy Działek Leśnych i Grabówka                                                                                                          

K2, to kolejny, po Oficerskiej 21 i Oficerskiej 12 projekt przygotowywany w charakterze kameralnej, eleganckiej zabudowy gdyńskiej. Budynek III p., łącznie 11 lokali mieszkalnych. Zaprojektowany z dbałością o estetykę i wysoką jakość materiałów wykończeniowych. Nawiązujący do gdyńskiej architektury, zarówno formą jak i kolorystyką. 

W budynku dostępna będzie hala garażowa z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Do wspólnego użytku mieszkańców uwzględniono także osobne pomieszczenie -  rowerownię. Dla wygody mieszkańców dostępna będzie cichobieżna winda.

Lokalizacja doskonała zarówno pod kątem mieszkania jak i jaki inwestycja. Budynek powstanie na styku dzielnic Działki Leśne i Grabówek.  Zaledwie 750 m do Dworca Głównego w Gdyni, 20 min pieszo do Skweru Kościuszki. 100 m od budynku znajdują się rozległe tereny leśne - idealne pod kątem rekreacji, spacerów i aktywnego wypoczynku. W promieniu 1,5 km od budynku znajduje się Akademia Morska, renomowane licea, szkoła podstawowa, przychodnie - państwowa i prywatna, liczne punkty handlowo-usługowe.
3 km do centrum biurowego Łużycka i Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Rozrywkę zapewni CH Riviera z kinem oraz Gdynia Arena, gdzie odbywają się liczne imprezy muzyczne, sportowe i kulturalne.

Punkt z doskonale rozwinięta komunikacją publiczną - 10 min do przystanku SKM, z najbliższego przystanku autobusowego odjeżdża kilkadziesiąt linii w stronę rozmaitych gdyńskich dzielnic, Rumi, Sopotu.
 

Miejsce postojowe 25 000 zł. Komórka lokatorska płatna - 11 700 zł

Odbiór mieszkań przewidziany na IV kw. 2019 r./I kw.2020 r.

KONTAKT: 532 843 660

    

 

 

Zgłoś ofertę

Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem Danych Osobowych jest Starnawska.pl Nieruchomości z siedzibą w Gdyni (81-509), ul. Bytomska 14/1. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu przetwarzania przesłanego zapytania oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności.