Napisz nieruchomosci@starnawska.pl Zadzwoń 58 620 17 12

Gdynia Orłowo OFICERSKA 21 / SPRZEDANA

Zapytaj o ofertę

"Oficerska No.21" to lokalizacja doskonała – pozwalająca na zachowanie harmonii pomiędzy aktywnym życiem miejskim a dającą spokój i komfort bliskością przyrody. 

 

Inwestycja położona w jednej z najpiękniejszych, najbardziej zielonych części Gdyni Orłowa. Naturalne walory, którymi niewątpliwe są tereny leśne graniczące z inwestycją czynią tę lokalizację wyjątkową. Okolica niezwykle spokojna, z dala od zgiełku głównych arterii i gwaru turystów, pozwalająca cieszyć się ciszą i urokami pobliskiego Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Bezpośrednie sąsiedztwo zdominowane jest przez zabudowę jednorodzinną oraz niską, typowo kameralną zabudowę wielorodzinną.

Lokalizacja niezwykle atrakcyjna pod względem komunikacyjnym jak i bliskości terenów rekreacyjnych. Dobry dojazd do Obwodnicy Trójmiasta. 10 min pieszo do SKM, 10 min do przystanku autobusowego skupiającego liczne połączenia pozwalają na swobodne przemieszczanie się komunikacją miejską w każdym kierunku Trójmiasta. 20 min pieszo do molo, 15 min do CH Klif, 15 min do stajni konnej i strzelnicy golfowej na Kolibkach.

Inwestycja „Oficerska No.21” to niezwykle kameralny, 6 mieszkaniowy budynek zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających klientów. Architektura nawiązująca do gdyńskich tradycji modernistycznych oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe to gwarancja jakości i ponadczasowej elegancji. Prosta forma budynku została ozdobiona elementami szkła oraz dużymi, dobrze nasłonecznionymi tarasami. Do mieszkań na parterze przynależeć będą dodatkowo ogródki. Budynek wyposażony będzie w halę garażową z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi, które zostały wliczone w cenę poszczególnych mieszkań. Dbałość o każdy szczegół zarówno na etapie projektu jak i budowy to główna zasada wg. której rodzi się ten projekt. 

Oferujemy mieszkania w dwóch podstawowych układach – 3 i 4 pokojowych ( 63 m2 i 86 m2), niemniej istnieje możliwość łączenia i podziału poszczególnych powierzchni, dzięki czemu możemy zaoferować dopasowaną do potrzeb klienta przestrzeń. Proponując alternatywne podziały możemy zaoferować np.przestronny 151 m2 apartament lub mieszkanie w układzie 2 pokojowym o metrażu 53 m2

Obserwuj nas na FB  https://www.facebook.com/oficerska21

 

 

LISTA MIESZKAŃ

 

 

Lp. Metraż Cena Data oddania Status
0.1 86,31 m²   Gotowe do odbioru SPRZEDANE
0.2 63,29 m²   Gotowe do odbioru SPRZEDANE
1.1 86,06 m²   Gotowe do odbioru SPRZEDANE
1.2 63,06 m²   Gotowe do odbioru SPRZEDANE
2.1 89 m²   Gotowe do odbioru SPRZEDANE
2.2 64 m²   Gotowe do odbioru SPRZEDANE
 
BUDYNEK GOTOWY
  
Postępy na budowie: luty/marzec/kwiecień/ maj/czerwiec 2015 - styczeń 2016

                                                                                               

 

 

 

 

 

Zgłoś ofertę

Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem Danych Osobowych jest Starnawska.pl Nieruchomości z siedzibą w Gdyni (81-509), ul. Bytomska 14/1. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu przetwarzania przesłanego zapytania oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności.