Napisz nieruchomosci@starnawska.pl Zadzwoń 58 620 17 12

Kredyty

W ramach kompleksowej obsługi transakcji proponujemy również profesjonalną pomoc w wyszukaniu właściwej oferty kredytu na zakup nieruchomości. Współpracujemy z doradcą z kilkunastoletnim doświadczeniem, którego wsparcie w zakresie pozyskania kredytu hipotecznego pozwoli bezpiecznie i sprawnie przeprowadzić Państwa przez procedury bankowe i usprawni transakcję kupna. Nasz doradca kredytowy pracuje w elastycznych i dogodnych dla Państwa porach oraz jest mobilny.

Oferujemy:

  • szybką i rzetelną weryfikację zdolności kredytowej pod kątem wymogów poszczególnych banków,
  • możliwość porównania aktualnych ofert banków w jednym miejscu,
  • dobór ofert pod kątem indywidualnych potrzeb, z uwzględnieniem warunków m.in. wielkości raty i okresu spłaty, 
  • pomoc przy wypełnianiu wniosku kredytowego, kompletowaniu dokumentów oraz przy innych formalnościach związanych z podpisaniem umowy kredytowej z wybranym bankiem,

Naszym Klientom pomagamy wybrać najkorzystniejsze z dostępnych ofert, gdyż rozumiemy, że spłata zaciągniętego kredytu będzie stanowić poważne wieloletnie obciążenie Państwa budżetu. Usługi w zakresie obsługi kredytowej są bezpłatne.

Kontakt :

Katarzyna Starnawska-Wilant  608 692 816

 

 

Zgłoś ofertę

Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem Danych Osobowych jest Starnawska.pl Nieruchomości z siedzibą w Gdyni (81-509), ul. Bytomska 14/1. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu przetwarzania przesłanego zapytania oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności.