Napisz nieruchomosci@starnawska.pl Zadzwoń 58 620 17 12

Doradztwo

Czerpiąc z naszych wieloletnich doświadczeń na rynku wtórnym a także obsługi projektów deweloperskich oferujemy usługi doradcze w zakresie inwestycji w nieruchomości. Ofertę kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych jak i do deweloperów. Nasz zespół ekspertów lokalnego rynku nieruchomości może przygotować dla Państwa opracowania i ekspertyzy w zakresie m.in.: 

  • analizy rynku nieruchomości
  • szacowania wartości nieruchomości i sporządzania operatów na potrzeby pozyskania kredytu hipotecznego
  • efektywności inwestowania w nieruchomości
  • skutków finansowych uchwalania lub zmiany planów miejscowych
  • współtworzenia założeń planowanych inwestycji
  • opiniowania planowanych bądź realizowanych projektów

W zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości pomagamy Klientom dokonać optymalnego wyboru wśród licznych i zróżnicowanych możliwości inwestowania w nieruchomości. 

Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji z rynku pierwotnego - począwszy od fazy przed inwestycyjnej i pozyskania właściwego gruntu, przez proces przygotowania inwestycji i działań marketingowych, po sprzedaż. Z naszych usług skorzystali m.in. Veroni Sp.z.o.o. oraz belgijski potentat w branży budowlanej Willemen Groep. 

 

Zgłoś ofertę

Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem Danych Osobowych jest Starnawska.pl Nieruchomości z siedzibą w Gdyni (81-509), ul. Bytomska 14/1. Dobrowolnie podane dane osobowe będą przetwarzane w celu przetwarzania przesłanego zapytania oraz prowadzenia korespondencji. Zebrane dane będą przechowywane do chwili realizacji zadania. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności.